Platforma Shoper – dla kogo jest dedykowana?

Aktualności

Opublikowany przez:

Sprzedaż online zyskuje na znaczeniu w rekordowym tempie wypierając bardzo mocno zakupy tradycyjne. Dlatego też wiele firm myśli poważnie o budowie własnego sklepu e-commerce oraz wykorzystaniu możliwości reklamowych Internetu. Tworzenie własnego sklepu internetowego nie musi oznaczać długiego i żmudnego procesu. Wystarczy zdecydować się na właściwą technologię i dobrać  odpowiednie oprogramowanie. Jednym z nich jest Shoper, który szybko stał się jednym z najbardziej cenionych platform do tworzenia sklepów internetowych. 

Shoper – charakterystyka

Zaczniemy od wyjaśnienia czym w ogóle jest Shoper. To platforma e-commerce zawierająca oprogramowanie, które kompleksowo obsługuje cały proces zakupowy w internecie – od momentu przyjęcia zamówienia poprzez wysyłkę i etap rozliczenia. Użytkownicy platformy najbardziej cenią oprogramowanie będące silnikiem sklepowym, poniewaz zawiera intuicyjny interfejs i masę gotowych integracji.

Co więcej dzięki bardzo szybko rosnącej popularności Shopera, nawiązano wiele integracji z kurierami, dostawcami płatności oraz programami magazynowymi. Opłata za korzystanie z platformy pobierana jest w formie stałego rocznego abonamentu. W zamian za opłatę otrzymujesz gotowe oprogramowanie, dostęp do szerokiego appstore, możliwość integracji i co bardzo ważne, zyskujesz gwarancję zabezpieczenia Twojego sklepu.

Gdzie zakupić dostęp do platformy Shoper?

Cena abonamentu za możliwość korzystania z platformy Shoper zależy od wybranego rodzaju pakietu i jego zawartości. Na jego koszt wpływa ilość kanałów sprzedażowych, konieczność integracji systemów czy wielkość oferty produktowej. W przypadku, gdy Twój sklep będzie wymagał realizacji indywidualnych wdrożeń czy będziesz miał szczególnie sprecyzowane wymagania, musisz się liczyć z większym kosztem projektu. Abonament możesz zakupić bezpośrednio na stronie Shopera, ale nie tylko.

Reseller Shoper

Firmy współpracujące z Shoperem, które zyskały miano Reseller Shoper także mają swój cennik shoperowy. Różnica w zakupie u Resellera polega na tym, że ma on większą swobodę w oferowaniu rabatów dla nowych klientów oraz zniżek dla firm przedłużających licencję na platformie. Często też oferuje większe wsparcie techniczne i w zakresie budowania contentu na sklepie. Nawiązując współpracę z agencją interaktywną zyskujesz dostęp do wielu usług związanych z budowaniem, reklamowaniem i pozycjonowaniem sklepu internetowego.

Dla kogo dedykowany jest Shoper?

Oprogramowanie Shoper stworzone zostało z myślą o małych i większych firmach. Mogą z niego korzystać firmy mające nawet do 50 tysięcy produktów w ofercie swojego sklepu. Uruchomienie sklepu e-commerce na Shoperze można zrealizować w ciągu kilku tygodni, a wszystko to za sprawa świetnie przygotowanego i opracowanego oprogramowania. Ponadto olbrzymia ilość szablonów graficznych pozwala wybrać odpowiedni dla charakterystyki sklepu i dopasować sprawnie wszystkie elementy sklepu internetowego. W przypadku gdy chcesz wyróżnić swój sklep zbudowany na Shoperze spośród konkurencji, warto opracować swój własny layout stron. Jego przygotowanie i wdrożenie jest możliwe dzięki funkcji kodu frontu.

 

Dodaj komentarz