close
Product Hunt PublBox

PublBox Produktem Dnia №1 na Product Hunt

Rynek narzędzi Social Media aktywnie się rozwija i prezentuje nowe, użyteczne produkty do prowadzenia kampanii marketingowych w social mediach. Jednakże problemem tej branży jest to, że musimy nieustannie opracowywać nowe pomysły i wciągające kampanie, a ilość konkurujących ze sobą o naszą uwagę treści z roku na rok rośnie. Dlatego, coraz ciężej jest tworzyć unikalne teksty i atrakcyjne grafiki, a do tego zarządzać nimi w efektywny sposób na kilku platformach jednocześnie. Tu z pomocą przychodzi innowacyjny serwis PublBox, oferujący pakiet narzędzi do promocji w social mediach. Jest to dobre rozwiązanie dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, blogerów i regularnych użytkowników poszukujących łatwego, zintegrowanego narzędzia, który posiada szereg przydatnych funkcji do organizacji, automatyzacji i tworzenia treści dla wszystkich największych portali społecznościowych. (Więcej o funkcjach PublBox tutaj)

Twórcy treści często przyznają, że zarządzanie portalami społecznościowymi lub tworzenie treści nie jest łatwym zadaniem: jest to czasochłonne, wymaga zaangażowania wielu zasobów ludzkich, takich jak eksperci ds. marketingu oraz social media, graficy, specjaliści PR, co zazwyczaj generuje duże koszty. Częściowym rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie platformy PublBox.

M.in. dlatego PublBox podbił serca nie tylko oddanych użytkowników, ale także został Produktem Dnia w  konkursie na platformie Product Hunt, gdzie codziennie prezentowane są najlepsze nowe projekty, w tym aplikacje mobilne, strony internetowe, projekty hardware i produkty technologiczne. Prawie tysiąc członków społeczności Product Hunt oddało swój głos na PublBox w ciągu jednego dnia, co można uznać za spory sukces.

Zdobycie tytułu “produkt dnia” firma osiągnęła dzięki kreatywności i wyczuciu przy planowaniu funkcjonalności serwisu. Jak podkreśla to jeden z początkujących użytkowników PublBox: „Ludzie często zakładają firmowe konta w mediach społecznościowych ‘ponieważ wszyscy je mają’ i… nie wiedzą jak z nich korzystać, tak aby generowały zyski. PublBox rozwiązuje ten problem”.

CEO PublBox, Alexander Stefanowicz potwierdza, że serwis posiada wyjątkowe zalety, dzięki którym użytkownicy mogą znacząco ułatwić procesy marketingowe, zwiększyć produktywność i osiągane wyniki poprzez:

  • Angażujące Posty – profesjonalne, gotowe do publikacji posty stworzone specjalnie do budowania zaangażowania w SM (tekst i grafika);
  • Design Editor – biblioteka tysięcy gotowych szablonów, awatarów i obrazów, które można z łatwością edytować;
  • Strategię Treści – kreatywny plan publikowania własnych strategicznych treści, zbudowany w oparciu o analizę potrzeb;
  • Post Advisor – doskonały generator pomysłów, który podpowiada jakie treści możemy zamieścić na naszych kanałach social media;
  • Facebook Tabs – sześć zakładek na Facebooku zaprojektowanych do organizowania konkursów, giveaways i innych działań.

Platforma staje się coraz bardziej dynamiczna, stale ulepszając swoje funkcjonalności oraz wdrażając nowe pomysły i funkcje, takie jak bot AI, Smart Calendar, Kalkulator cen i wiele innych. Będąc tak wysoko ocenionym przez społeczność Product Hunt, twórcy PublBox starają się jeszcze intensywniej wykorzystywać swój twórczy potencjał, aby być nie tylko produktem dnia, ale stać się produktem tygodnia, miesiąca, może nawet roku.

O PublBox

Opis produktu znajdziecie pod tym linkiem. Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia możecie podzielić się nimi w komentarzach na portalu: https://www.producthunt.com/posts/publbox

Tekst powstał przy współpracy z PublBox.

Tags : Product HuntPublBox
Katarzyna Wolska

The author Katarzyna Wolska

miłośniczka marketingu, dobrych pomysłów i twórczej kreacji.