close
Wolsky

Katarzyna Wolska:

Autorka portalu. Wiecznie poszukuje, błądzi,
odnajduje się i docieka. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, podyplomowej Grafiki Projektowej na WSNHiD i Szkoły Muzycznej II Stopnia.

Doświadczenie:

> praca przy projektach dla: Teatr Polski (badania jakościowe i ilościowe), Salsa Siempre (tworzenie i zarządzanie strategią promocji), Shapely Design (wyznaczanie strategii promocji, pomoc koncepcyjna przy tworzeniu rozwiązań dla klientów)

 

> praca w firmach: Commercial Communications (zarządzanie projektami marketingowymi i PR), British American Tobacco (zarządzanie projektami i praca przy wytwarzaniu materiałów komunikacyjnych, współpraca z podmiotami zewnętrznymi, obsługa programów lojalnościowych), Unilever Food Solutions (praca przy marce Knorr na rynku B2B)

> obecnie: w grudniu 2016 zaczęła pracę jako Marketing Manager, w firmie Appchance zajmującej się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych oraz webowych, rozwiązaniami IoT oraz systemami CMS.

> pracuje na rzecz organizacji TEDx Poznań od 4Q 2016, gdzie była event managerem przy TEDxPoznańSalon- Kreacja.

Zainteresowania:

> Bytność na wszelkich możliwych festiwalach muzycznych, gra na fortepianie, praca z ludźmi, marketing.

—————————————————————————————————————————————————————–

Rubi

Joanna Wójciak:

Autorka portalu. Marketing to dla niej spełnienie zawodowych ambicji, pasja oraz źródło inspiracji w codziennym życiu. W dziedzinie reklamy specjalizowała się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, którego jest absolwentką.


Doświadczenie:

> praca przy projektach dla: Teatr Polski (badania jakościowe i ilościowe), Bank Zachodni WBK (badania ilościowe), Salsa Siempre ( tworzenie strategii promocji w Internecie, współpraca przy tworzeniu strony internetowej),

>praca w firmach: BZ WBK-Aviva (koordynacja projektów wspierających sprzedaż ubezpieczeń na rynkach lokalnych, przygotowywanie materiałów reklamowych, współpraca z wykonawcami usług, w tym z: studiami graficznymi i agencjami reklamowymi), Exact Software Poland (zarządzanie departamentem konsultacji, koordynacja budżetów związanych z poszczególnymi projektami, obsługa zamówień, przed i posprzedażowa obsługa klientów)

> obecnie: Marketing Manager w firmie Apollogic, która specjalizuje się w doradztwie SAP, usługach Software House i nowych technologiach z obszaru Big Data i Internet of Things.

Zainteresowania:

> Turystyka górska, a zwłaszcza zdobywanie niełatwych szczytów, jazda konna, kino i książki z najróżniejszych stron świata.