close
Netvision 2016

Chciałabym Was zachęcić do zainteresowania się konferencją Netvision organizowaną z inicjatywy studenckiej na Politechnice Gdańskiej od 21-23 kwietnia. Z mojej perspektywy organizatorom należy się duże uznanie za skalę przedsięwzięcia.

Netvision, czyli Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii to 3 dni warsztatów, wkładów i spotkań na temat designu, zarządzania, marketingu, IT, prowadzeniu start-upu. Wielu partnerów medialnych (w tym my!), merytorycznych, jeszcze więcej prelegentów. Wow, znów utwierdzamy się w przekonaniu, że Trójmiasto to jedno z najprężniej działających ośrodków na mapie Polski.

Szczerze powiedziawszy tematów jest dość sporo –  dwoją się i troją, dlatego zaczniemy od początku 😉

Konferencja podzielona jest na kilka bloków tematycznych, gdzie zapraszani są specjaliści z różnych branż.

ZAPRODŻEKTUJ SIEBIE – to mix przydatnej wiedzy z zakresu zarządzania projektami, od metodologii (Design Thinking, Business Model Generation, Value Proposal Canvas etc.) poprzez miękkie umiejętności, ścieżkę kariery oraz zarządzanie relacjami z klientami.

WŁASNY BIZNES NIE GRYZIE – o tym, jak podejmować ryzyko i stać się własnym szefem, o modelach biznesowych, pomysłach na biznes, formalnościach, zagadnieniach kadrowych i relacjach. Prawdziwe historie o tym, że nie zawsze jest “z górki” i że porażka to okazja w przebraniu.

IMAGINARY WORLD – o komunikacji wizualnej: modelowaniu trójwymiarowym, tworzeniu animacji, ilustracji i grafiki wektorowej, a także o tym jak dobrze wizualnie przedstawić pomysł.

WRITE CODE DON’T CRY – budowanie nowoczesnych aplikacji z wykorzystaniem różnych języków programistycznych.

NIE SAMYM KODEM PROGRAISTA ŻYJE – o metodologii dostarczania oprogramowania, ekosystemie i dobrych praktykach codziennej pracy developera.

PIERWSZY W SIECI – blok marketingowy przedstawiający potencjał internetu w zakresie budowania marki. O narzędziach komunikacyjnych i ich skutecznym wykorzystaniu. /Prelegenci :Karol Jurga – AGORA SA, Maksymilian Murawski- Zuchwali, Michał Leszczyński – Get Response, Łukasz Chołyst – Alte Media, Marek Witkowski- CCUSA, Bartłomiej Pawluk- Zjednoczenie.com, Maciej Wróblewski- soMaciek Consulting, Daniel Kędzierski- FastTony.es, Piotr Bucki – Bucki.pro, Marek Piasek- Wolves Summit

Więcej informacji na temat prelegentów z innych bloków tematycznych zapraszam tutaj! Klik!

Netvision 2016

Po wgłębieniu się program konferencji szczerze Wam zazdroszczę, że nie zdążę wrócić z zagranico, żeby pochłonąć trochę wiedzy. Natomiast Wam życzę dobrze zainwestowanego czasu. Be a VISIONer. 😉

Tags : biznes i nowe technologieciekawe warsztatykonferencja kwiecieńkonferencja marketingNetvision
Katarzyna Wolska

The author Katarzyna Wolska

miłośniczka marketingu, dobrych pomysłów i twórczej kreacji.