close
Blog Roku

Ten rok był wymagający.

2014 rok, w którym postanowiłyśmy skupić się maksymalnie na rozwoju bloga, na zdobywaniu Waszej uwagi, testowaniu nowych rzeczy, dał nam mocno w kość.

Niczego nie żałujemy. Cieszymy się, że z nami jesteście, że nas czytacie, lajkujecie i zachęcacie do kontynuowania działalności. Cieszymy się, że kilka tysięcy użytkowników miesięcznie trafia na naszą witrynę, a nasz fanpage liczy obecnie 2600 osób i ciągle przyrasta (nie wiedzieć czemu). Powinniście natomiast wiedzieć, że wszystkie decyzje, które podjęłyśmy wymagały więcej walki aniżeli jest to widoczne 😉

Przetrwałyśmy obawy najbliższych (#komutopoczebne), atak hakerów, zepsute sprzęty, walki z urzędami i mandaty w najmniej spodziewanym momencie. Przetrwałyśmy wspólne wątpliwości i wzajemne rozłamy, a także zdrowotne przeboje (Rubi właśnie uciekła z objęć siostrze morfeusza…).

Dałyśmy dużo od siebie i choć progres dzieje się sukcesywnie – widzimy pozytywny feedback i coraz większe zainteresowanie. Będziemy dalej działać i zgłębiać tajniki marketingowe, bo wiemy co chcemy osiągnąć i (choć wiatr w oczy) nie spoczniemy.

Bądźcie z nami również teraz i wesprzyjcie nas.
Jeżeli podobało Wam się to co zrobiłyśmy, jeżeli znajdujecie wartość w naszym działaniu, zagłosujcie na naszego Bloga wysyłając SMS:K11287 pod numer 7122, a zrobicie podwójny dobry uczynek (dochód z smsów przeznaczony jest na Fundację Dzieci Niczyje).

 

socialImgUn

Was będzie to kosztować zaledwie 1.23 zł. Nas kosztowało to cały rok pracy. Wierzymy więc, że płaca nie jest zbytnio wygórowana i liczymy na Was! 🙂

 

selfie Rubi&Wolsky

PS utworzyłyśmy event na Fanpage’u ażeby wieść się niosła. Zapraszamy do wzięcia udziału tutaj: klik!

Rubi&Wolsky.

Tags : Blog Roku 2014głosowanie Blog RokuMichał Szafrańskispecjalistyczne i firmowe
Katarzyna Wolska

The author Katarzyna Wolska

miłośniczka marketingu, dobrych pomysłów i twórczej kreacji.